Bambifest 2019

Bambifest 2019
3. 6. 2019
Dušan Brodský

Informační centrum pro mládež České Budějovice se 24. – 25. 5. 2019  na českobudějovickém Výstavišti zúčastnilo BAMBIFESTu, což je tradiční akce zaměřená na prezentaci činnosti dětských a mládežnických spolků a dalších organizací, které organizují volný čas dětí a mládeže a také kulturní a umělecké činnosti. Organizátorem byl  RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. .

Byl připraven bohatý program pro děti, rodiny, spolky, školy a školní družiny. Na pódiu vystoupily dětské taneční, pěvecké, hudební a divadelní soubory. Spolky a organizace, které se zúčastnily, si na svých stáncích připravily mnoho zajímavých aktivit, které představily jejich činnost a zároveň pobavily malé i velké návštěvníky. Páteční podvečer patřil všem mladým, kteří si přišli poslechnout koncert Vojty Drahokoupila. Po koncertu následovala autogramiáda.

ICM Č.B. mělo svůj stánek v hlavním informačním stanu. K dispozice zde byly informační materiály o ICM, informační síti Eurodesk, projektu Europass, kartě EYCA a informačním portálu INFOABSOLVENT.

Co jste si mohli užít na stánku ICM Č.B? Indiánské teepee, střelbu z luku, chytání ryb, slacklining  nebo výrobu  buttonů a ani letos nechyběla výtvarná dílna. Tentokrát na téma tábornictví.

V neposlední řadě jsme na BAMBIFESTu vyhlásili výsledky výtvarně – literární soutěž s názvem Rychlé šípy se vrací, která byla vyhlášena u příležitosti 80. výročí prvního vydání komiksu.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality