Atlas školství

Atlas školství

Portál Atlas školství obsahuje kompletní a aktuální databáze škol v České republice, poskytuje tedy komplexní informace o vzdělávání. Umožňuje vyhledání školy nejen dle místa a oborů ale i podle řady dalších kriterií.

Nakladatelství P.F. art, spol. s r. o. vydává každoročně Atlasy školství, které zahrnují přehledy škol, od mateřských až po vysoké školy, vždy v daném kraji.

Atlas školství – přehled středních škol vzniká ve spolupráci s IPS úřadů práce a Ministerstvem práce a sociálních věcí. Jedná se o 14 krajských publikací s kompletním přehledem všech typů středních škol, od učilišť po gymnázia, a konzervatoří s aktuálními informacemi o studijní nabídce škol, kapacitě oborů i obsahu přijímacích zkoušek. Vydávání aktuálního Atlasu probíhá vždy v měsících září – říjen, aby měli žáci a jejich rodiče dostatek času na rozhodování.

Atlas školství – vyšší odborné školy, jazykové školy a vysoké školy je publikace určená pro maturanty. Jedná se o publikaci, která poskytuje kompletní přehled možností studia určeného maturantům, a to nejen vyšších odborných a vysokých škol, ale také jazykových škol nabízejících jednoletý pomaturitní kurz cizího jazyka.

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality