Atlas školství

Atlas školství

Portál Atlas školství obsahuje kompletní a aktuální databáze škol v České republice, poskytuje tedy komplexní informace o vzdělávání. Umožňuje vyhledání školy nejen dle místa a oborů ale i podle řady dalších kriterií.

Nakladatelství P.F. art, spol. s r. o. vydává každoročně Atlasy školství, které zahrnují přehledy škol, od mateřských až po vysoké školy, vždy v daném kraji.

Atlas školství – přehled středních škol vzniká ve spolupráci s IPS úřadů práce a Ministerstvem práce a sociálních věcí. Jedná se o 14 krajských publikací s kompletním přehledem všech typů středních škol, od učilišť po gymnázia, a konzervatoří s aktuálními informacemi o studijní nabídce škol, kapacitě oborů i obsahu přijímacích zkoušek. Vydávání aktuálního Atlasu probíhá vždy v měsících září – říjen, aby měli žáci a jejich rodiče dostatek času na rozhodování.

Atlas školství – vyšší odborné školy, jazykové školy a vysoké školy je publikace určená pro maturanty. Jedná se o publikaci, která poskytuje kompletní přehled možností studia určeného maturantům, a to nejen vyšších odborných a vysokých škol, ale také jazykových škol nabízejících jednoletý pomaturitní kurz cizího jazyka.

Podobné příspěvky

Soutěž EUSTORY 2021

Soutěž EUSTORY 2021

Spolek PANT vyhlásil již dvanáctý ročník mezinárodní dějepisné soutěže EUSTORY určené pro studenty…

24. 5. 2021
Zobrazit všechny aktuality