Aplikace Záchranka

Aplikace Záchranka
17. 12. 2020
Tomáš Babický

Vážení a milí příznivci Aplikace Záchranka,

rok 2020 ukázal, že zdraví je to nejdůležitější, co máme. Přestože svět se v mnoha ohledech zastavil, my jsme pracovali na plné obrátky. Po celý rok jsme Vás pomocí varovných upozornění informovali o opatřeních spojených s pandemií. Do rodiny krajů a měst, která pomocí aplikace Záchranka informují o krizových situacích na svém území (tzv. SDVO), přibyly letos Karlovy Vary.

Nejdůležitějším počinem ale bylo představení jedinečné technologie videopřenosů z místa události. V případě, že to bude potřeba, můžou záchranáři nahlédnout na místo nehody ještě předtím, než dorazí první sanitka. Díky našemu týmu jsou videopřenosy z místa nehody na dispečink zdravotnické záchranné služby dostupné nejen pro uživatele aplikace Záchranka, ale pro kohokoliv, kdo zavolá na linku 155. Jak celá novinka funguje se můžete podívat na videu.Pokud je Vaším operátorem Vodafone, spotřebovaná data za videopřenosy i další datová spojení z aplikace Záchranka máte po aktivaci Vodafone Pass for Good zdarma. Snažíme se, abychom stejného cíle dosáhli i u dalších operátorů. 


Každý rok Vás žádáme o to, abyste darovali aplikaci Záchranka svým blízkým – doufáme tedy, že už ji všichni z Vaší rodiny mají a máme na Vás novou prosbu. Ukažte jim, jak aplikace Záchranka funguje, aby v krizi věděli, jak ji využít. Podívejte se společně třeba na naše vysvětlující video.


Děkujeme Vám za přízeň, budeme tu pro Vás i v roce 2021, v němž Vám představíme další vylepšení aplikace Záchranka, na kterých pracujeme. Doufáme, že zase o něco víc napomůžou tomu, abyste se vždy ve zdraví sešli se svými rodinami.

Krásné Vánoce přeje tým aplikace Záchranka

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality