Career DAYS

Career DAYS
Začátek akce: 2. 3. 2017
Konec akce: 3. 3. 2017
Festival kariéry – Career DAYS  je opět tady. Jedná se o unikátní studentský projekt, jehož posláním je spojovat talentované studenty a atraktivní firmy formou, která Tě bude bavit. Festival kariéry se bude konat 2. – 3. března 2017 v hotelu Diplomat v Praze.
Career DAYS Ti umožní nastartovat vysněnou kariéru a dostane Tě do “backstage” top společností z ekonomických oborů, ale nově i z IT, neziskových organizací a start-upů. Díky unikátnímu konceptu máš šanci neformálně poznat firemní kulturu a nasát firemní atmosféru, což Ti pomůže při rozhodování, kde budeš v budoucnu pracovat. Zároveň Ti reprezentanti firmy představí aktuálně otevřené pozice a další možnosti spolupráce např. internshipy nebo trainee programy.
Career DAYS jsou tu pro všechny studenty či absolventy vysokých škol, kteří jsou aktivní a chtějí udělat něco pro svoji budoucí kariéru. Máš zde jedinečnou možnost poznat své budoucí zaměstnavatele v neformálním prostředí s úžasnou a uvolněnou atmosférou. Firemní partneři na Career DAYS nabízí pozice v rámci marketingu, salesu, financí, HR a IT. Vedle mezinárodních firem se můžeš se těšit i na neziskovky a start-upy!
Více informací najdeš na stránkách Career DAYS nebo na Facebooku.