72 hodin: Soutěž o nejzajímavější projekt – vyhrajte přednášku od Dana Přibáně!

72 hodin: Soutěž o nejzajímavější projekt – vyhrajte přednášku od Dana Přibáně!
30. 9. 2014
admin

V rámci letošního ročníku projektu 72 hodin vyhlašujeme soutěž o nejzajímavější projekt. Cena pro vítěze bude přednáška od cestovatele Dana Přibáně, který je patronem letošního ročníku. Přednáška se uskuteční 25. listopadu kdekoliv v ČR.

Skupina, která přednášku vyhraje, může pozvat své kamarády, známé, nebo celou obec. Záleží pouze na velikosti sálu. Přednáška bude pro všechny zdarma. Výherce si bude rovněž moci vybrat zaměření přednášky. V nabídce jsou přednášky Trabantem hedvábnou stezkou, Trabantem napříč Afrikou a Trabantem až na konec světa (Jižní Amerika).

Do soutěže se může zapojit jakékoliv skupina, která realizuje projekt 72 hodin. Hodnotit se budou projekty nejen podle zaměření a významu, ale také jejich originalita a zároveň úroveň zpracování na webových stránkách. Výběr vítězů bude probíhat pouze z projektů, které budou mít do 19. října v profilu projektu vložené fotografie a přidané hodnocení projektu. Pole pro zadání textu hodnocení projektu se uživatelům objeví během trvání projektu po 9. říjnu.

Bližší informace o soutěži naleznete během příštího týdne na webových stránkách projektu www.72hodin.cz.

02_stranka_1 02_stranka_2

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality