27. Salesiánský ples bude večerem kouzla úsměvu

27. Salesiánský ples bude večerem kouzla úsměvu
11. 1. 2018
Dušan Brodský

Srdečně vás zveme na 27. Salesiánský ples pořádaný Salesiánským střediskem mládeže a Místní komunitou Salesiánů Dona Bosca v Českých Budějovicích. Tento salesiánský ples je současně nejstarším salesiánským plesem v České republice. Jeho 27. ročník se uskuteční v sobotu 10. 2. od 19:30 v kulturním domě Vltava. Záštitu nad akcí převzal doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D, rektor Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Salesiánský ples v Českých Budějovicích je místem pro setkávání různých kultur, náboženství a sociálního postavení. Je také místem setkání dárců a dobrodinců, bez jejichž štědrosti a velkorysosti by činnost a poslání salesiánů v Českých Budějovicích jen stěží mohla existovat. Pro zpříjemnění společně stráveného večera organizátoři připravili bohatý program. Ples zahájí předtančení tanečního klubu Styl-Dance Teplice. Během večera vystoupí juniorský taneční pár ve složení Jan Benedikt a Štěpánka Drobná, kteří se účastní letošní Olympiády dětí a mládeže. V průběhu večera se budou kouzlit nejen úsměvy, ale i různé drobné předměty a to v podání kouzelníka Martina Hrušky. Jako vždy vystoupí také hudební skupina Globus. Chybět nebude ani tombola tvořená z darů individuálních dárců a sponzorů plesu. Večerem bude provázet Jiří Ježek, moderátor rádia Hitrádio Faktor.

Vstupenky na ples je možné zakoupit od 7. 1. na recepci Salesiánského střediska mládeže, budova „Čtyrák“ (Emy Destinové 1, MHD Vysokoškolské koleje).

zdroj a další informace: http://www.sasmcb.cz/aktuality/27-salesiansky-ples-bude-vecerem-kouzla-usmevu/

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality