17.5.2014 – Budějovické želvování- šifrovací hra

30. 4. 2014
admin

Zelva2014-540x444

 

Budějovické želvování je venkovní šifrovací hra pro dvou až pětičlenné týmy dětí i dospělých, která proběhne 17. května 2014 v centru Českých Budějovic. Hra je určena pro všechny začátečníky v šifrovacích hrách  a pro ty, co o šifrovacích hrách zatím neslyšely a mají chuť strávit den venku a trochu přemýšlet.  Ti pak mohou změřit síly v kategoriích děti od 9 do 15 let, rodiče s dětmi a začátečníci. Pro otrlejší a více znalé je tu kategorie experti.

Hru si lze představit jako hledání pokladu. Na startu tým dostane šifru (logickou hádanku), jejíž vyřešením se dozví polohu dalšího stanoviště, a tímto způsobem pokračuje hra dále po širším centru města. Na každém stanovišti navíc tým splní zábavný úkol.

Soutěž začne v 9 hodin ráno a zabere min. celé dopoledne, po celou dobu se bude tým pohybovat venku. Na závěr je připraven zastřešený cíl, hodnotné a chutné odměny (trička, poukázky do zábavních parků, dorty a další). Pro účast je nutné se předem přihlásit na stránkách www.sifrovackacb.cz.

 

Více informací lze získat na www.sifrovackacb.cz nebo na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Budějovické-želvování/119665054888824

Hra je nezisková, startovné pokrývá nutné náklady na hru.

plakat1-maly-želvování

Podobné příspěvky

Zobrazit všechny aktuality